تعجب کارلوس و سالگادو از ازدحام جمعیت در فرودگاه


f8bd486e684df5088349f67581fbf7f2_1076_

f8bd486e684df5088349f67581fbf7f2_1076_

 

ازدحام جمعیت در فرودگاه و استقبال گسترده از روبرتو کارلوس و میشل سالگادو تعجب این دو بازیکن سابق رئال مادرید را برانگیخت.

روبرتو کارلوس و میشل سالگادو به عنوان اولین بازیکنان تیم فوتبال ستارگان جهان امشب برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ستارگان ایران وارد تهران شدند.

* سالگادو و کارلوس با تشویق شدید حاضران در فرودگاه وارد سالن تشریفات شدند.

* با حضور دو ستاره برزیلی و اسپانیایی تمامی صحبت‌ها و هماهنگی‌های قبلی از بین رفت و ازدحام زیادی دور این دو ستاره به وجود آمد.

* شلوغی سالن و بی نظمی که به وجود آمده بود با تعجب کارلوس و سالگادو همراه شد.

* جامعه حمایت از بیمارن ام اس به کارلوس و سالگادو گل دادند.

* خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های ورزشی در جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی حاضر شدند تا اخبار مربوط به حضور این نفرات را پوشش دهند.

*مهران قدرتی مدیرعامل جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی برای حضور خبرنگاران و برگزاری مراسم استقابل همکاری بسیار زیادی کردند و شرایط را به بهترین شکل برای برگزاری این مراسم مهیا کردند.

* علیرضا بابایی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی در بحث هماهنگی برگزاری مراسم و حضور خبرنگاران زحمات زیادی کشید.

* حدود ۳۰ بیمار ام اس و مدیرعامل جامعه حمایت از بیماران ام اس در مراسم استقبال از کارلوس و سالگادو حاضر شدند.

* حسین یاریار مدیرعامل باشگاه هنرمندان در این مراسم حاضر شده است.

* مسئولان جایگاه تشریفات و باشگاه هنرمندان قبل از حضور کارلوس در سالن تشریفات با خبرنگاران و عکاسان صحبت کردند تا مراسم هر چه بهتر برگزار شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>