رضا «چاچا» درگذشت


94-09-1105

94-09-1105
رضا «چاچا» کسی که سال‌ها در خوزستان به عنوان نماد فوتبال شناخته می‌شد، درگذشت.

رضا «چاچا» امروز به‌دلیل سکته قلبی و در سن حدود ۷۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.

وی پس از عارضه‌ای که در قلب او ایجاد شد، در منزل خود درگذشت و برای انجام امور پزشکی به بیمارستان گلستان شهر اهواز منتقل شد.

رضا «چاچا» زمان سرمربی‌گری حشمت مهاجرانی، مسئولیت اجرایی داشت و مدتی هم در کنار همایون شاهرخی در تیم پاس تهران فعالیت می‌کرد.

وی ارتباط بسیار دوستانه‌ای با محمد صادقی بازیکن سال‌های دور تیم ملی فوتبال ایران داشت و حتی در آن زمان که باشگاه‌ها از ماساژور بی‌بهره بودند، وی به خاطر جثه درشتش، مسئولیت ماساژ بازیکنان را برعهده می‌گرفت.

این علاقه‌مند به فوتبال طی سال‌های اخیر به هنگام حضور تیم‌های بزرگ در شهر اهواز، در استادیوم‌ها حاضر می‌شد و با نشان دادن پرچم تیم هایی مثل فولاد و استقلال اهواز، علاقه‌مندیش را به رخ تیم‌های رقیب می‌کشید.

مرحوم رضا قبل از دیدار تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان به همراه کریم بوستانی در اردوی تیم تبریزی حضور پیدا کرد و با امیر قلعه‌نویی نیز به خوش و بش پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>