رقم دستمزد والیبالیستها محرمانه است


9407-20t4003

9407-20t4003
رئیس سازمان لیگ والیبال گفت: اگر چه شخصا معتقدم هیچ مشکلی برای انتشار رقم قرارداد باشگاه ها وجود ندارد اما طبق مصوبه شورای لیگ این موضوع باید محرمانه باشد.

منوچهر پورحسن اظهار کرد: لیگ برتر والیبال امسال را با حضور ۱۲ تیم آغاز خواهیم کرد. همانطور که می دانید نسبت به سال گذشته شش تیم تغییر کرده اند. به هر حال در تلاش هستیم تا زمینه ای را فراهم کنیم تا تیمهای ریشه‌دار به دلیل مشکلات مختلف از لیگ کنار نروند. البته در سال قبل هم فقط بانک کشاورزی به عنوان یک تیم قدیمی از لیگ کنار کشید.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا قرارداد بازیکنان منتشر نمی‌شود، گفت: شخصا معتقدم که هیچ مشکلی در این باره وجود ندارد اما مصوبه شورای لیگ است که قرارداد باشگاه‌ها محرمانه باشد. اگر این موضوع در شورای لیگ مطرح و قانون جدیدی مطرح شود مطمئنا سازمان لیگ نیز قرارداد بازیکنان را در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد.

رئیس سازمان لیگ والیبال همچنین با اشاره به پایان مسابقات در نیمه اسفند ماه گفت: قبل از قرعه‌کشی لیگ به ما اعلام شد که تمرینات تیم ملی از پنجم فروردین ماه آغاز می شود به همین دلیل ما هیچ گونه تغییری در برنامه ریزی لیگ انجام ندادیم. البته سه مدل پیشنهادی برای برگزاری مسابقات داشتیم که بعد از رای گیری، خود باشگاه‌ها به این مدل رسیدند. امیدوارم که امسال لیگ خوبی داشته باشیم و شاهد بازی های مطلوبی در شهرهای مختلف باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>